Bezpłatne warsztaty szkoleniowe „ABC wolontariatu”

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie „ABC wolontariatu”. Podczas szkolenia będzie można dowiedzieć się co to jest wolontariat, co może robić wolontariusz, co trzeba zrobić, aby nim zostać, jakie są jego prawa i obowiązki. Oferujemy ciekawe i atrakcyjne zajęcia, wyżywienie, materiały szkoleniowe oraz certyfikat ukończenia szkolenia. Jednodniowe szkolenie skierowane jest do osób, które ukończyły 15 lat, zainteresowanych działalnością społeczną w formie wolontariatu.

Spotkanie informacyjne, odbędzie się dnia 16 stycznia (czwartek) br. o godzinie 15.30 w siedzibie stowarzyszenia.

Bezpłatne warsztaty szkoleniowe „ABC wolontariatu” odbędą się 22 stycznia.

Być może zastanawiasz się, co to jest ten wolontariat lub masz jakieś doświadczenia z wolontariatem? Może znasz już jakiś wolontariuszy, ale nie wiesz, czy to dla Ciebie? A może potrzebujesz impulsu, aby zacząć działać lub rozszerzyć swoją działalność. Zastanawiasz się, czy musisz mieć jakieś specjalne kwalifikacje? A może nie do końca wiesz, co tak naprawdę można robić jako wolontariusz? Jeśli tak – przyjdź na szkolenie!

Podczas warsztatu zastanowimy się również dlaczego warto być wolontariuszem. Pomożemy również rozpoznać Wasze mocne strony jako wolontariuszy. Przedstawimy najnowsze oferty wolontariatu. Jeśli zatem zastanawiasz się czy warto zostać wolontariuszem – przyjdź! Przekonasz się gdzie i jak możesz działać!

PODEJMIJ WYZWANIE i Zrób to z naszym wsparciem!

Szkolenie organizowane jest w ramach projektu „Razem dla Suwałk” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i realizowanego przez Centrum Aktywności Społecznej PRYZMAT w partnerstwie z Miastem Suwałki. 

Formularz zgłoszeniowy ABC wolontariatu 2014 r. >>>

Plakat ABC wolontariatu2014 r. >>>

Top