Zostań wolontariuszem podczas festiwalu Rock na Bagnie

Fundacja na rzecz Rozwoju Powiatu Monieckiego – formalny organizator festiwalu Rock na Bagnie, podobnie jak w latach ubiegłych, ogłasza nabór na wolontariuszy chcących pracować przy organizacji IX edycji festiwalu. Zespół wolontariuszy to około 30 osób, które jako pomocnicy organizatorów wykonują przeróżne zadania (m.in: dbanie o czystość placu, pomoc w prowadzeniu recepcji, zaplecza sceny, bram wjazdowych […]

Fundacja na rzecz Rozwoju Powiatu Monieckiego – formalny organizator festiwalu Rock na Bagnie, podobnie jak w latach ubiegłych, ogłasza nabór na wolontariuszy chcących pracować przy organizacji IX edycji festiwalu. Zespół wolontariuszy to około 30 osób, które jako pomocnicy organizatorów wykonują przeróżne zadania (m.in: dbanie o czystość placu, pomoc w prowadzeniu recepcji, zaplecza sceny, bram wjazdowych i innych drobnych czynności, których podczas imprezy jest wiele). Nie jest to praca lekka, ale dająca ogromną satysfakcję, za którą organizatorzy oferują:

– darmowe posiłki (także vege),

– wydzielone miejsce pod namiot,

– ubezpieczenie NNW,

– zestaw festiwalowych gadżetów wraz z koszulką

– pracę w fajnym zespole z możliwością podejrzenia organizacji dużej imprezy od środka, co może być szczególnie interesujące dla osób chcących w przyszłości organizować  koncerty, festiwale czy inne imprezy plenerowe.

Praca wolontariusza trwać będzie w dniach 3-7 lipca 2019r. (w sumie 5 dni).  Mile widziane osoby, które już były wcześniej wolontariuszami, jak i zupełnie nowe, nie bojące się pracy, a jednocześnie chcące poznać Festiwal od kulis.

Zgłoszenia (tylko od osób pełnoletnich)  z podaniem danych kontaktowych (imię, nazwisko, telefon) prosimy przesyłać na adres: fundacja@monki.pl

Top